Loading
Background

OBRAZY MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA OBLICZE

 

Miłość to dla malarstwa temat uniwersalny i ponadczasowy. Jej przedstawienia były obecne już w malarstwie klasycystycznym. Współcześnie miłość jest popularnym motywem nie tylko w malarstwie nowoczesnym, ale również w innych formach wyrazu, takich jak grafika i typografia.

Ze względu na bardzo dużą popularność motywu miłości w sztuce, w tej kategorii obrazów znajdziemy obrazy wykonane praktycznie każdą techniką malarską. Są tu obrazy olejne, bazujące na rozmytych plamach akwarele, niezwykle wyrazisty i energetyczny akryl, a także gwasz. Na szczególną uwagę osób zainteresowanym miłością w malarstwie i sztuce zasługują również nowoczesne kolaże.

„MIŁOŚĆ” W DOMU I BIURZE

Różnorodność, z jaką artyści przedstawiają miłość w sztukach plastycznych, sprawia, że obrazy z tej konkretnej kategorii doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.

Galeria obrazów ZigZag zaprasza wszystkich miłośników malarstwa nowoczesnego. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór płócien wykonanych przy użyciu bardziej i mniej popularnych technik malarskich – od malarstwa olejnego, po rysunek.