Loading
Background

ZIGZAGGALERIA - nieszablonowa galeria obrazów w Warszawie

 

Myśląc o warszawskiej galerii obrazów współczesnych wyobrażamy sobie miejsce, w którym prace mniej i bardziej znanych artystów wiszą na ścianach w równych rzędach, a koneserzy sztuki w ciszy i skupieniu przechadzają się po kolejnych pomieszczeniach z interpretacyjną zadumą wymalowaną na twarzach. Ale galeria obrazów ZIGZAGFRAMES w Warszawie to miejsce charakteryzujące się zupełnie inną energią. To oryginalnie zaaranżowana przestrzeń, w której sztuka – niezależnie od tego, czy wyrażona w obrazach olejnych, kolażach czy plakatach – żyje i jest przeżywana.

W naszej galerii znajdziecie Państwo prace cenionych współczesnych artystów, takich jak Tomasz Sętowski czy Rafał Olbiński.

A to tylko niektóre z nazwisk goszczących tu na co dzień… W naszych zbiorach nie trudno o prawdziwe unikaty i białe kruki. Powstała z fascynacji sztuką współczesną galeria obrazów ZIGZAG to obrazy olejne, akwarele, niecodzienne kolaże, rysunki i ilustracje – słowem przekaz, który wyraża się w różnych formach i technikach malarskich, doskonale korespondujących z różnorodnością współczesnego świata.

Nasza galeria obrazów Warszawa to także miejsce, w którym początkujący miłośnicy sztuki mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo – tak w aspekcie traktowania sztuki współczesnej w wymiarze dekoracyjnym, jak i inwestycyjnym. Serdecznie zapraszamy na ulicę Śniadeckich 1/15.