Loading
Background

Obrazy MODA - INSPIRUJĄCY ŚWIAT KOLORÓW I TRENDÓW

 

Moda intryguje i inspiruje, także malarzy ,o czym świadczą liczne obrazy przedstawiające modelki w przeróżnych pozach oraz wybrane części garderoby – w szczególności nakrycia głowy i damskie obuwie na wysokim obcasie.

Ze względu na poruszaną tematykę obrazy z kategorii moda to najczęściej akwarele. Współcześni autorzy bawią się plamami niczym projektanci materiałami. Tworzą stosunkowo minimalistyczne, a zarazem bardzo intrygujące ujęcia aktualnych trendów w modzie. Obok akwareli znajdziemy tu też rysunek i szkic. Popularne w tej kategorii są również obrazy tworzone przy użyciu technik mieszanych. Częstym połączeniem jest akwarela i gwasz.

MODA NA OBRAZ

Ze względu na swoją różnorodność – zarówno tematyczną, jak i w zakresie wykorzystywanych technik malarskich – obrazy reprezentujące kategorię szeroko rozumianej mody doskonale sprawdzają się w różnych wnętrzach – od pracowni krawieckich, przez agencje dla modelek, aż po przestrzenie mieszkalne i pomieszczenia biurowe.

Klientów zainteresowanych modą w sztuce zapraszamy do Galerii ZigZag Warszawa. Nasza galeria obrazów to miejsce, w którym z łatwością znajdziecie Państwo obraz pasujący do każdego wnętrza.