Loading
Background

OBRAZY-PEJZAŻ NIE MUSI BYĆ NUDNY

 

Pejzaże kojarzą się nam głównie z ukwieconymi łąkami oraz leniwie przesuwającymi się po niebie obłokami. Tymczasem nowoczesne pejzaże zaskakują sposobami interpretacji przestrzeni sięgającymi do awangardy, prymitywizmu i abstrakcjonizmu. To wszystko sprawia, że są one niezwykle barwne i zaskakująco inne od pejzaży, które przedstawiają tradycyjne obrazy olejne. Zdaniem jednych piękne, zdaniem innych prymitywne – bezsprzecznie oryginalne i wzbudzające emocje.

Galeria obrazów ZigZag posiada w swojej kolekcji szeroką gamę pejzaży – do tych przedstawionych z naturalistycznym dbaniem o szczegóły, po te całkowicie awangardowe i surrealistyczne w żywych kolorach.

Te pierwsze polecamy do wnętrz klasycznych, te drugie będą stanowiły doskonałe uzupełnienie nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych i użytkowych.

BOGACTWO TECHNIK

Wśród pejzaży coś dla siebie znajdzie każdy miłośnik sztuki. Mamy tu obrazy olejne i akwarele. Jest rysunek i kolaż, a także akryl i gwasz. Nie brakuje także pejzaży powstających dzięki połączeniu kilku technik malarskich m.in. akwareli i gwaszu.